HOTELLER

DOMİNİK CUMHURİYETİNDE ANLAŞMALI HOTELLERİMİZ

COVID-19'un neden olduğu istisnai durum nedeniyle, Hotel ve Resortlarda tüm müşterilerimizin refahını sağlamak için güvenlik önlemleri alınmıştır. Size güven ve huzur vermek ve bizimle unutulmaz bir konaklama geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Dominik Cumhuriyeti'nin yasal ve sağlık gereklilikleri nedeniyle, sunulan olağan ürün ve hizmetlerde veya otel tesislerinin kullanımında bazı değişiklikler olabileceğini ve bunların web sitelerinde açıklananlardan farklı olabileceğini lütfen unutmayın. Hotel ve Resortlarda konaklamanız için rezervasyon yaptığınızda, bu olası değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtirsiniz.
Rezervasyonunuzda size daha fazla esneklik sunmak için bazı Hoteller iptal politikalarını güncellenmiştir. Herhangi bir değişiklik, Hotellerin müsaitlik durumuna ve fiyat farklılıklarına tabidir. İade edilmeyen fiyatlar veya Hoteller olabilir.
Ne yazık ki Çağrı Merkezi ekiplerimiz de bu durumdan etkilenmiş ve sonuç olarak telefon hizmeti geçici olarak azaltılmış ve bekleme süreleri uzamıştır. Size hizmet verebilmek için WhatsApp ve e-posta adresi oluşturduk:
Rezervasyonunuzla ilgili sorularınız için bize sayfalarımızda olan WhatsApp butonundan ulaşabilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri döneceğiz...